İADE ŞARTLARI

Ürün iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

1- KOŞULSUZ İADE:

a. Size teslim edilen ürün siparişini verdiğiniz ürün DEĞİLSE, talebiniz dışında yanlış ürün sevk edildiyse, ürünü anında kabul etmeyerek kargo görevlisine teslim ediniz.

b. İade etmek istediğiniz ürün “yeni – kullanılmamış – etiketli” olması durumunda ürünün size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade edilebilir. destek@golfdegolf adresinden durum ile ilgili bize bilgilendirme yaptıktan sonra, kargo ücreti size ait olmak koşulu ile ürünü yetkili kişinin size bildireceği adrese iade edebilirsiniz.

2- KULLANILMIŞ 2.EL ÜRÜN İADESİ :

a. Size teslim edilen ürün siparişini verdiğiniz ürün DEĞİLSE, talebiniz dışında yanlış ürün sevk edildiyse, ürünü anında kabul etmeyerek kargo görevlisine teslim ediniz.

b. Ürünü alıp, beğenmemeniz durumunda iade kabul edilmemektedir. Ürünü site üzerinden satarak değerlendirebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir veya havale yolu ile satın alıysanız ürün bedeli tarafınıza tekrar havale yolu ile iade edilecektir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

İade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?
İade talebiyle golfdegolf.com tarafından size bildiren adrese gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları tarafınıza ait olacaktır.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra golfdegolf.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve golfdegolf.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Eğer ürünü satın alırken havale yolu ile ödeme yaptıysanız, golfdegolf 'ün iade kabul kontrolllerini takiben 3 iş günü içinden ödeme hesabınıza iade edilecektir.

 
Müşteri Hizmetleri

Markalar

Kategoriler Bizi Takip Edin Online Yardım
Güvenlik ve Gizlilik
Üyelik Bilgileri
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgileri
İade Şartları
Tüketici Yasası
Kullanıcı Sözleşmesi
İletişim Bilgileri
Hakkımızda
Nasıl Çalışır
Risk YOK
Değerlendirme
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme
 

»

Adidas
 
 

»

Callaway
 
 

»

Cleveland
 
 

»

Cobra
 
 

»

Footjoy
 
 

»

Odyssey
 
 

»

Ping
 
 

»

Puma
 
 

»

Scotty Cameron
 
 

»

Taylor Made
 
 

»

Titleist
 
 

»

Walter Hagen
 
 
Golf Sopaları - Setleri
Giyim
Aksesuarlar
Golf Ayakkabıları
Golf Çantaları
Golf - Diğer
Solaklar için
Diğer Sporlar
  Facebook
   
   
 
destek@golfdegolf.com
   
© 2015 GolfdeGolfcom, Tüm Hakları Saklıdır.
golfdegolf.com 'da kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları "golfdegolf" 'a aittir. Bu sitede yer alan içerikler, golfdegolf.'un izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
16072020192520